MANIKĪRS/PEDIKĪRS

Manikīrs/Pedikīrs

Kopti un skaisti noformēti nagi — īstas lēdijas vizītkarte, elegances, izsmalcinātības, labas gaumes sinonīms, viena no cilvēka kopējās veselības sastāvdaļām.

Manikīrs
Pedikīrs
REKOMENDĀCIJAS

Manikīrs

Kārtīgs manikīrs ir neatņemama ne tikai sieviešu, bet arī lietišķu vīriešu tēla sastāvdaļa, rūpējoties par savu izskatu.Bet reizēm ir tik grūti pašai uztaisīt ideālu manikīru. Patiesi kvalitatīvi parūpēties par ādu un nagiem iespējams tikai ar profesionāļu palīdzību.Pie mums Jūs varēsiet uzticēties īstiem sava aroda meistariem!

Pakalpojums Cena
Kombinētais manikīrs 30 €
Kombinētais manikīrs ar laku 30 €
Kombinētais manikīrs Luxio parklājums (viens tonis) 45 €
Dabisko nagu stiprināšana ar gēlu Akzent 55 €
Dabisko nagu stiprināšana ar IBX system 15 €
Materiālu noņemsana no cita meistara(veicot manikīru "Pudrā") 5 €
Gēla lakas/gēla noņemšana 10-15 €
Gēla nagu modelēšana no 65 €
Gēla nagu korrekcija no 55 €
Nagu parklājums ar Clearance Clear laku 5 €
Bojāta naga profilakse līdz 7 €
Clear laku 5 €

Pedikīrs

Pedikīrs nav tikai kāju nagu kopšana un estētiska izskata piešķiršana tiem, pedikīrs ir kompleksa kāju kopšana, kas palīdz saglabāt to veselību un skaistumu. Mūsu kājas piedzīvo lielas slodzes, bet pie tam bieži vien saņem vismazāko aprūpi. Ar laiku nagi var uzņemt nepareizu formu, pēdu āda ir raupja, bet uz pirkstiem veidojas tulznas.Tās ir ne tikai estētiski nepilnības, bet arī ikdienā nepatīkamas lietas. Īpaši ielaistos gadījumos nogruvušie ādas slāņi saplaisā, līdz ar to rodas sāpes un palielinās inficēšanās iespējamība.Profesionālā pedikīra laikā kājas tiek sakārtotas, intensīvi masētas, līdz ar to uzlabojas asins apgāde.Mūsu speciālisti veic veselu procedūru kompleksu Jūsu kāju un kāju kopšanai, veicot patīkamas, relaksējošas vanniņas, kas palīdz mīkstināt pēdu ādu, noņem defektus un nobružāto ādu, apstrādā nagus, piešķir tiem skaistu formu un noslēdz procedūru ar pārklājuma uzklāšanu (pēc klienta vēlēšanās).

Pakalpojums Cena
Kombinētais pedikīrs 40 €
Kombinētais pedikīrs ar laku 45 €
Kombinētais pedikīrs ar Luxio parklājums (viens tonis) 50 €
Ekspress pedikīrs ar Luxio gellakas parklājums 40 €
Ekspress pedikīrs ar laku 35 €
Dabisko nagu stiprināšana ar IBX system 15 €
Materiālu noņemsana no cita meistara(veicot manikīru "Pudrā") 5 €
Gēla lakas noņemšana 10-15 €
Bojāta naga profilakse Līdz 7 €
Franču manikīrs/dizains no 5 €
Kombinētais Clearance pedikīrs ar laku 50 €
Kombinētais Clearance pedikīrs ar Luxio gēllaku 55 €

REKOMENDĀCIJAS

Rudens un ziemas laikapstākļi mēdz būt nesaudzīgi pret mūsu roku ādu – tā kļūst sausa, raupja un var pat saplaisāt, radot diskomfortu. Mūsu manikīra speciāliste Svitlana sagatavojusi vērtīgus ieteikumus, kas ļaus izvairīties no aukstā laika ietekmes, lai roku āda būtu skaista un vesela.? Gada aukstākajā laikā svarīgi, lai rokas būtu siltumā, kur tās nevarētu appūst vējš, vairākas reizes dienā tiktu lietots barojošs roku krēms un uzturā patērēts pietiekams daudzums ūdens? Velc cimdusCimdi palīdzēs uzturēt rokas siltas un neļaus aukstajam vējam tās appūst, turklāt, ja pirms došanās ārā rokas būs ieziestas ar barojošu krēmu, cimdi ļaus tam efektīvāk iesūkties ādā.? Lieto ūdeni un vitamīnusŪdens palīdz ādai atjaunoties, tāpēc nedrīkst aizmirst par ūdens lietošanu arī rudens un ziemas periodā. Šajā periodā ieteicams lietot papildu antioksidantus – A un E vitamīnu –, selēnu, cinku, kā arī D vitamīnu.

MŪSU KOMANDA

Mēs piedāvājam profesionālu speciālistu prasmes, pasaules vadošo zīmolu kosmētiku un aprīkojumu, kā arī dažādus pakalpojumus..

Aļona Dunaja

Mediķis, skaistumkopšanas specialists kosmetoloģijā..

Anna(Ukraina)

Manikīra speciālists

Olga (ukraine)

Manikīra/Pedikīra Speciālists

Pieteikties

Procedūrai

Visi pakalpujumi

LABĀKIE PAKALPOJUMI

Darba laiks

Ja pēc saspringtas dienas jūtaties noguris un saspringts, mēs ar prieku piedāvājam atjaunojošu un barojošu līdzekli, lai atjaunotu jūsu līdzsvaru.

  • I-V:9:00 AM - 19:00
  • VI: 10:00- 1800 PM
  • VII: Pēc pieraksta