Mūsu komanda

Mēs piedāvājam profesionālu speciālistu prasmes,pasaules vadošo zīmolu kosmētiku un aprīkojumu, kā arī pakalpojumu dažādību

team

Aļona Dunaja

Mediķis, skaistumkopšanas specialists kosmetoloģijā.

Skaistumkopšanas industrija strauji attīstās - tas, kas vēl vakar bija pieejams tikai šovbiznesa zvaigznēm un miljonāriem, vairs nav nekas ārkārtējs. Defektus, kas pirms divdesmit gadiem bija ikdienišķa parādība, tagad var labot ātri un salīdzinoši viegli. Esmu sertificēts kosmētiskais ķirurgs ar 10 gadu pieredzi neatliekamās medicīnas jomā. Iegūtās zināšanas es pielietoju ikdienas darbā ar saviem klientiem. Un tā kā medicīna un estētiskā kosmetoloģija nestāv uz vietas - vienmēr cenšos pilnveidoties, mācīties, apmeklēju seminārus un kongresus. Es mīlu to, ko daru, es cienu cilvēkus un man patīk radīt skaistumu!!!

team

Anna (UKRAINA)

Manikīra speciālists

Pieredze kopš 2013. Anna pabeigusi vairāk neka 30 kvalifikācijas kursus, tajā skaitā -dizaina kursus, ka arī pati pasniedza manikīra pamatkursus. Annai pieder šādas tehnikas: – kombinētais manikīrs; – ļoti kvalitatīvi veic gēla lakas pārklājumu; – veic gēla korekciju, izmantojot materiālus TM Akzentz (Kanāda); – nagu pieaudzēšana/modelēšana.

team

Olga (UKRAINE)

Manikīra un Pedikīra speciālists

Pieredze kopš 2017.gada. Olga jau no skolas gadiem interesējusies par nagu estētiku un pārvērtusi šo vaļasprieku par savu mīļāko darbu. kombinētais manikīrs; – kombinētais pedikīrs; – ļoti kvalitatīvi veic gēla lakas pārklājumu; – veic gēla korekciju, izmantojot materiālus TM Akzentz (Kanāda); – nagu pieaudzēšana/modelēšana; – šobrīd Olga mācas-paaugstina savu kvalifikāciju, lai viņas darbs būtu vēl labāks.

team

Anastasija (Baltkrievija)

Vizāžiste

Minskā veidoja kāzu grimu un frizūras, kā arī strādāja par vizāžisti IT uzņēmumā Andersen. Viņas pienākumos ietilpa vadītāja un viesu sagatavošana filmēšanai korporatīvajam šovam, kas tika izlaists vietnē YouTube un Instagram. Pēc pārcelšanās Nastja turpina kāzu grimu un frizūras. No 2022. gada novembra līdz 2023. gada augustam strādāja par televīzijas grima mākslinieku kanālā «Дождь». Pateicoties šai pieredzei, viņa varēja pēc iespējas īsākā laikā pilnveidot savas prasmes raidījumu vadītāju sagatavošanā pārraidei. Šobrīd trenē meitenes sava grima kursa “Для себя любимой” ietvaros. Piedavā bezmaksas meistarklases Community Center for Ukrainians in Riga - Common Ground - Kopīgā vieta bēgļiem no Baltkrievijas un Ukrainas. Un vasarā piedalījās Latvijas Radio 4 raidījumā “Izskats” -kā grima eksperte.

Pieteikties

Procedurai

Visi pakalpujumi

LABĀKIE PAKALPOJUMI

Darba laiks

Ja pēc saspringtas dienas jūtaties noguris un saspringts, mēs ar prieku piedāvājam atjaunojošu un barojošu līdzekli, lai atjaunotu jūsu līdzsvaru.

  • I-V:9:00 - 19:00
  • VI: 10:00- 18:00
  • VII: Pēc pieraksta